• Perpa Ticaret Merkezi A11NO: 1320
  • +90 212 210 56 18
  • info@turatelsiz.com
  • Ücretsiz Danışma Hattı : 0800 211 00 69

Hakkımızda

2011 yılında 20 yıllık sektör tecrübesi kurulmuş olan firmamız “Tura” telsiz haberleşme sistemleri ve elektronik güvenlik sistemleri konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu yıl itibari ile Motorola Telsiz Sistemleri tarafından akredite edilmiş Motorola ve Vertex Standard markalarının akredite edilmiş çözüm ortağı olmuştur.


2012 yılında BTK tarafından OKTH (Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmeti) ruhsatı ile yetkilendirilmiş olup bugün TÜRKİYE ’nin her ilinde her ilçe, kasaba ve köye hizmet verebilmektedir.


2014 yılının sonunda Vertex Standard markasının TÜRKİYE geneli ana bayiliğini alan firmamız aynı zamanda HYTERA marka Telsiz Sistemleri konusunda da bayilik almıştır.


2015 yılında görüş açısını genişleten firmamız Telsiz Haberleşme Sistemleri ve Elektronik Güvenlik Sistemleri ile birlikte araç takip sistemleri ve e-ticaret konusunda da hizmet vermeye başlamıştır. Araç takip sistemleri konusunda TÜRKİYE’nin en büyük markası olan ARVENTO çözüm ortağı olan firmamız Telekomünikasyon ürünleri, aksesuarları, bilişim ürünleri ve altyapı ürünleri satışını gerçekleştirdiği www.ucuzaalmakvarken.com e-ticaret sitesini hayata geçirmiştir. Araç takip sistemleri ile ilgili olarak www.arventotakip.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Bugün sektörün önde gelen firmaları arasında yerini alan firmamız TURA+ olarak adlandırdığı ürün ve hizmet kalitesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.


© Tura Telsiz ve Haberleşme Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır