• Perpa Ticaret Merkezi A11NO: 1320
  • +90 212 210 56 18
  • info@turatelsiz.com
  • Ücretsiz Danışma Hattı : 0800 211 00 69

Hizmetlerimiz

Analog telsiz sistemleri, dijital telsiz sistemleri, lisanslı ve lisanssız telsiz modelleri, aksesuarları ve elektronik güvenlik sistemleri ürünlerini ihtiyaçlarınızı tam olarak anlayarak önermekte ve firmanızın en doğru tercihi yapmasını sağlamak için yardımcı olmaktayız.

Konser, kongre, toplantı gibi yoğun haberleşme ihtiyacı duyulan operasyonlarınızda kullanılmak üzere firmamızdan kısa süreli telsiz kiralama hizmeti alabilirsiniz. Kullanımınıza sunulan telsizler ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanarak kulaklık ve şarj cihazı ile birlikte teslim edilmektedir.

Firmanızın ihtiyacı olan telsiz haberleşme sistemini satın almadan kiralama yolu ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Böylelikle telsiz kullanım izinleri, batarya değişimleri ve diğer operasyonel maliyetleri ortadan kaldırabilirsiniz. 12 aydan 120 aya kadar dijital veya analog telsiz sistemlerini telsiz haberleşme altyapısı ile birlikte kiralayabilirsiniz.Kullanmakta olduğunuz telsiz cihazları ile ilgili olarak herhangi bir marka veya model ayrımı olmadan firmamızdan teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamızda yapılan tüm bakım-onarım hizmetleri orijinal yedek parça ile verilmekte olup işlem yaptığımız her bir telsiz için 3 ay servis garantisi verilmektedir.

Yapımı devam eden veya varolan mekanlarınız ile ilgili ihtiyaç duyacağınız telsiz haberleşme sistemi veya elektronik güvenlik sistemleri ile ilgili olarak yetkin ve profesyonel ekiplerimizce yerinde fizibilite yapılmakta ve ihtiyacınıza en uygun, en ekonomik çözüm önerileri rapor halinde bilgilerinize sunulmaktadır. Büyük yapılarda, tünel, maden gibi kapalı alanlarda telsiz haberleşmesi yapmak bir sistem kurulmadan imkansızdır. Firmamız gerek kablolu gerekse kablosuz telsiz haberleşme sistemleri teknolojileri kullanarak firmanıza ve projenize özel telsiz haberleşme çözümleri üretmektedir.

Arvento araç takip sistemleri bayiliğimiz ile firmanıza zaman, yakıt tasarrufu sağlayarak maliyetlerinizi azaltmanız, araçlar ve sürücüler üzerinde ki kontrolünüzü arttırmak için hizmet vermekteyiz. Araç takip sistemleri konusunda lider marka Arvento ile sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için www.arventotakip.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

© Tura Telsiz ve Haberleşme Sistemleri | Her Hakkı Saklıdır